رفتن به مطلب
سایت با سیستم جدید رونمایی شد همزمان فعالیت سایت از سر گرفته شد...
شروع به فعالیت از سر گرفته شد

Administrator

پست های پیشنهاد شده

این سایت در ستاد ساماندهی به ثبت رسیده است و مطابق قوانین سایبری فعالیت می کند

( مشاهده و رعایت قوانین مهم که در بندهای قوانین شماره 6.1 تا 6.7 ذکر شده است برای تمامی کاربران الزامی میباشد )

 

 

 

 

با توجه به مطالعه قوانین انجمن در هنگام عضویت و قبول کردن قوانین رعایت تمامی قوانین و همچنین مسئولیت های ذکر شده در قوانین به عهده خود کاربران می باشد

 

 

 

 

 

1. نام کاربری و ایمیل معرفی به سایت

 

 

1.1 تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود و آدرس ایمیل مناسب و به دور از هر گونه کلمات رکیک و خلاف عرف استفاده نمایند.

 

 

1.2 استفاده از آدرس سایت به صورت yoursite.ir به عنوان نام کاربری ممنوع می باشد و در صورت مشاهده مسدود خواهد شد.

 

 

1.3 برای پیشگیری از هرگونه بروز مشکل در وارد شده به انجمن ، حتی المقدور نام كاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید. تغییرنام کاربران به فارسی انجام نخواهد شد.

 

 

1.4 فعالیت در انجمن تنها با یک نام کاربری مجاز می باشد. در صورت مشاهده کاربر با چند نام کاربری دسترسی کلیه نام های کاربری به انجمن مسدود خواهد شد. از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید.

 

 

1.5 هیچ یک از مدیران سایت هکر های ایران حق فعالیت در سایت و انجمن تخصصی دیگری را ندارند

 

 

2. ارسال پست و ایجاد انجمن

 

 

2.1 قبل از طرح پرسش ویا درخواست کمک ابتدا از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید، ایجاد کنندگان سوالات و درخواست های تکراری اخطار دریافت کرده و در صورت تکرار اخراج خواهند شد.

 

 

2.2 به منظور جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال تاپیک از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

 

 

2.3 کاربران انجمن می بایست در هنگام ارسال پست و پیام از کلمات مناسب استفاده نمایند و هر گونه توهین ، بی احترامی ، تمسخر و ایجاد دلسردی در متن ارسال شده توسط کاربر ممنوع می باشد.

 

 

2.4 تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

 

 

2.5 برای تاپیک ها از عنوان مناسب استفاده کنید. عنوان هایی که شامل کلماتی مثل " ضروری " فوری " کمک " باشند حذف خواهند شد.

عنوان نامناسب : تورو خدا کمک کنید ........ !

عنوان مناسب : سوال در رابطه با بوت نشدن هارد کامپیوتر

 

 

2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه "پسندیده" استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها و دریافت اخطار از طرف مدیران و حذف پست شما ميشوند.

 

 

2.7 لینک اسکن تمامی برنامه ها و فایل ها باید قرار داده شود!

 

 

2.7استفاده از تاپیکها به عنوان چت باکس و گفتگوی خارج از بحث تاپیک ممنوع است. لطفا برای انجام گفتگوهای عامیانه خود از چت باکس استفاده کرده و یا اقدام به ایجاد گروههای دسته جمعی نمایید.

 

 

2.8 بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 24 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

 

 

2.9 تمامی کدها ، خطاها و ارورهایی که در بخش برنامه نویسی کامپیوتر یا طراحی وب و یا بخش های دیگر ارسال میشوند باید در تگ های PHP , CODE و یا HTML قرار گیرند.

 

 

2.10 تمامی تصاویر باید آپلود سنتر اختصاصی سایت آپلود شوند. پست های حاوی تصویر از سایت های دیگر حذف خواهند شد.

 

 

2.11 در پست ها از فونت بزرگ و رنگ های نامناسب استفاده نکنید.

 

 

2.12 مقررات ارسال در تاپیکهای خاص (مثل : بخش یاهو - موبایل - گرافیک و غیره...) که مدیران قوانین قرار داده اند رعایت آن ها الزامیست و ارسالهای متفرقه حذف خواهد شد و کاربر در صورت تکرار اخطار خواهد گرفت.

 

 

2.13 درخواست و یا قرار دادن فـ ـیلـ ـتـ ـر شـ ـکـ ـن و محتوای اختصاصی سایت ها و نرم افزارهای غیر رایگان ممنوع بوده و کاربر ضمن دریافت اخطار با حذف ارسال روبرو خواهد شد و در صورت تکرار برای همیشه اخراج میشود.

 

 

2.14 تبادل لینک ، بنر و ... در سایت ممنوع است تاپیک های مربوط به تبادل لینک ، بنر و ... حذف خواهند شد در صورت تمایل جهت درج تبلیغات در سایت و قرار دادن بنر فقط با مدیر کل سایت هماهنگ کنید

 

 

3. آپلود فایل

 

 

3.1 آپلود کلیه فایلها و عکسهای مغایر با عرف و شئونات جامعه ممنوع بوده و علاوه بر پاک شدن فایل کاربر مسئول مستقیما از انجمن و تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. قطع دسترسی خواهد شد.

 

 

3.2 عکسها و فایلهای آپلود شده که در انجمن مورد استفاده قرار نگیرند بعد از مدتی ممکن است پاک شوند و انجمن هکر های ایران مسئولیتی در قبال آنها نخواهد داشت.

 

 

4. پیام خصوصی و کاربری

 

 

4.1 ارسال هرز نامه ها و پیام های تبلیغاتی به هر شکل ممنوع می باشد.

 

 

4.2 پشتیبانی برای اعضای انجمن فقط در انجمن انجام میشود، از مطرح کردن مشکلات خود در پیام خصوصی و کاربری مدیران خودداری کنید.

 

 

4.3 تاپیک ها به ترتیب جواب داده خواهند شد ، از ارسال لینک تاپیک خود به مدیران در پیام خصوصی و کاربری برای سریعتر پاسخ گرفتن جدا خودداری کنید.

 

 

5. امضاء

 

 

5.1 قرار دادن تبلیغات - شماره تماس و ... در امضا ممنوع می باشد

.

5.2 قرار دادن نوشته با فونت بسیار بزرگ ممنوع می باشد. (حداکثر سایز مجاز فونت 4 می باشد)

 

 

5.3 عکس های با حجم و سایز بالا صفحات را سنگین و حقوق کاربران را ضایع میکند. استفاده از این موارد ممنوع می باشد.

 

 

6. عمومی

 

6.1 تمامی اکانت ها/فیلم های آموزشی داخل سایت با رضایت صاحب اکانت داخل سایت قرار خواهد گرفت و فقط با گزارش صاحب اکانت/صاحب سایت/صاحب اثر به مدیریت اکانت/مطلب از داخل سایت پاک خواهد شد ( پخش اکانت/فیلم های آموزشی در اینترنت و سایت ها به معنی رضایت صاحب اکانت و اجازه ی استفاده عمومی اون هست ) انجمن فری پرمیوم تمامی مسائل رو در نظر میگیرد و در صورتی که فرد صاحب اکانت و یا صاحب اثر رضایتی از استفاده ی عمومی نداشته باشد مطلب مورد نظر حذف خواهد شد

 

6.2 با توجه به اینکه مسئولیت نگهداری از اکانت بر عهده صاحب اکانت هست عواقب پخش شدن اکانت نیز در سایت ها بر عهده ی صاحب اکانت هست و این سایت هیچگونه مسئولیتی از عواقب این کار را بر عهده نخواهد گرفت دقت داشته باشید دوباره یادآوری میکنم مسئولیت حفظ و نگهداری اکانت بر عهده صاحب اکانت هست و اگر در هر صورتی ( اعم از کرک - ه-ک شدن رایانه و .... ) اکانت شما در فضای مجازی پخش بشه این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در این قبال قبول نخواهد کرد و تنها قادر هست اکانت شمارو از داخل همین سایت حذف کنه

 

6.3 به درخواست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و مدیران سایت های ایرانی جهت پیشرفت و حمایت سایت های ایرانی قرار دادن اکانت های پرمیوم / فیلم های آموزشی سایت هایی که رضایتی از قرار دادن اکانت/مطالب سایتشون در این سایت رو ندارند جلوگیری خواهد شد ( قرار دادن سایر اکانت ها که با رضایت فرد صاحب اکانت و یا با هدف تبلیغ وبسایت منتشر شده موردی ندارد )

 

همچنین قرار دادن قالب ها و افزونه های سیستم های محتوا که به صورت اختصاصی توسط وب سایت و برنامه نویسان ایرانی نوشته شده در انجمن ممنوع هست - تنها قرار دادن قالب هایی که صاحب اصلی اون ها شرکت های خارجی می باشند مجاز می باشد

 

6.4 سایت های ایرانی اجازه ی هرگونه برخورد با فرد صاحب اکانت که به هر نحوی اکانت سایت و یا آموزش هارو در اینترنت پخش کرده اند را دارند این انجمن تنها مکانی برای انتشار اکانت ها/فیلم های آموزشی مجاز هست و مسئولیت پخش اکانت/آموزش ها به صورت عمومی بر عهده ی صاحب اکانت هست و مدیران سایت ها اجازه ی هرگونه برخورد با فرد رو طبق قوانین خودشون دارند و این مسئله به هیچ وجه به سایت مربوط نیست و مسئولیتی در این مورد نداشته و نخواهد داشت

 

6.5 قرار دادن اکانت سایت هایی که دارای اعتبار هستند و استفاده از اون اکانت ها به نوعی دزدی از مال صاحب اکانت می باشد در انجمن ممنوع می باشد به طور مثال قرار دادن اکانت کافه بازار که کاربران میتونند با اعتبار ( پول ) صاحب اکانت برای خرید برنامه های شخصی استفاده کنند و یا سایت های لیچر که به صورت حجمی هستند و کاربران میتونند از حجم اون اکانت برای دانلود شخصی استفاده کنند , تمامی این موارد قطعا بدون رضایت صاحب اکانت خواهد بود و قرار دادن اینگونه اکانت ها در سایت ممنوع می باشد

 

قانون شماره 10) مسئولیت فعالیت تمامی کاربران در این سایت بر عهده خود کاربران می باشد و مدیریت این سایت هیچگونه مسئولیتی رو قبول نخواهد کرد - در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه کاربران از فعالیت در انجمن محروم خواهند شد همچنین این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده است و در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اکانت هایی که در فهرست مصاديق محتواي مجرمانه باشد از سایت حذف خواهد شد

 

6.6 با توجه به اینکه مدیران سایت تلاش میکنند تا تنها اکانت ها و فیلم های آموزشی وبسایت های مجاز رو قرار بدند ولی به هر دلیلی کاربری از یک اکانت غیر مجاز یا اکانتی که صاحب اکانت راضی به استفاده از اون نباشه استفاده کنه تمام مسائل شرعی - اخلاقی - قانونی - آخرتی و.... به پای خود کاربران می باشد و به کاربر قرار دهنده اکانت یا این وبسایت مربوط نمیشه همینطور که ابزار چاقو برای استفاده خانگی درست شده ولی ممکن هست از اون برای خلاف نیز استفاده بشه و کسی نمیتونه به سازنده چاقو اتهام وارد کنه ماهم همیشه سعی میکنیم اکانت ها/فیلم های آموزشی مجاز و به رضایت صاحب اثر رو قرار بدیم ولی به دلیل وجود تعداد زیاد اکانت ها/فیلم های آموزشی و اینکه مطمئن نیستیم چه کسی از قرار دادن اکانت/مطالب در فضای مجازی راضی هست و چه کسی نیست و تعداد زیاد سایت هایی که امکان خرید اکانت ازشون به هر دلیلی مقدور نمی باشد و یا بخاطر مسائل سی*اسی تحریم شده هستیم اگه به هر نحوی اکانتی غیر رضایتی یا غیر مجاز توسط هر شخصی در سایت قرار بگیره مسئولیت استفاده از اون اکانت با خود کاربر می باشد

 

6.7 مسئولیت فعالیت تمامی کاربران سایت با هردرجه و رنکی( از مدیران تا کاربر عادی سایت ) به عهده خود فرد می باشد و سایت هیچگونه مسئولیت, حمایت و یا کنترلی بر روی فعالیت کاربرها نخواهد داشت و در صورت ایجاد مشکلات قانونی برای هرفرد به هر شکلی تمام مسئولیت ها بر عهده خود شخص می باشد و مدیریت سایت هیچگونه مسئولیتی در این قبال قبول نخواهد کرد و هیچگونه خسارتی به صاحب اکانت / سایت موردنظر توسط مدیریت سایت قابل پرداخت نخواهد بود -فری پرمیوم فقط جهت رفع مشکل قادر به حذف اکانت و یا فیلم های آموزش ناراضی سایت مورد نظر می باشد

 

 

6.8 این سایت با هیچ مرجع و سایت مشابه و غیر مشابه مشکلی ندارد . همواره تلاش ما در راستای برقراری ارتباط مثبت با مراجع دیگر بوده و تا حد امکان سعی شده تا دشمنی بین سایت ها اتفاق نیفتد. کاربران نباید از هیچ سایتی انتقاد کنند و موظفند مشکلات احتمالی را با مدیریت کل سایت مقابل مطرح کنند

.

6.9 این سایت تابع قوانین کپی رایت بوده و با ناقضین کپی رایت برخورد خواهد شد. استفاده از مقالات سایتهای فارسی زبان که اجازه انتشار مطالبشان را به غیر نداده اند ممنوع بوده و برای نشر اخبار ، رویدادها و مطالبی که اجازه نشر داده شده حتما باید منیع به شکل متن قرار داده شود.

کاربران ناقص کپی رایت سایت که مطالب امروزی را در سایتهای دیگر بدون ذکر نام نویسنده ولینک منبع منتشر میکنند به عنوان کاربر اخراجی به شکل دائمی از سایت اخراج و به دلیل سوء سابقه و خیانت در امانت ip آنها از سرور سایت مسدود و به این ترتیب از هیچ یک از سایتهایی که از سرور امروزی سرویس میگیرند توانایی بازدید را نخواهند داشت.

 

 

6.10 از مطرح کردن مطالب خلاف قوانین جمهوری اسلامی و مطالبی که جزء جرائم رایانه ای محسوب میشوند جدا خودداری کنید ( راه های دور زدن ف ی ل ت رینگ سوال در رابطه با وی-پی-ان ، قرار دادن اطلاعیه ف ی ل تر شدن سایت ها و این گونه موارد جزء جرائم رایانه ای محسوب میشوند.

 

 

6.11 کاربرانی که مطالب کپی رایت سایت را رعایت نکنند و اقدام به نشر مقالات و مطالب در سایتهای دیگر و یا در کتب و مجلات بدون دریافت اجازه مکتوب از تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. نمایند بی درنگ از سایت برای همیشه اخراج شده و در مورد دزدی انجام شده اطلاع رسانی خواهد شد .

 

 

 

 

6.12 مباحث مربوط به ه.ک (از دید منفی) و مسائلي که باعث آزار و اذيت ديگران شود اکيداً در سايت ممنوع مي باشد. فقط موارد مثبت مانند آموزش موارد امنيتي سيستم و مقابله با هكرها که براي کاربران مفيد واقع شود، مجاز است .

 

 

6.13 بحث در مورد ه.ک شدن سايت ها و گذاشتن اطلاعيه ه.ک شدن سايت ها ممنوع است. (سایت های ایرانی)

 

 

6.14 تبلیغات ، خرید و فروش فقط و فقط در قسمت بازار هکر های ایران مجاز بوده لطفاً اعضای محترم خارج از این بخش اقدام نکنند

 

 

6.15 تبلیغ برای جذب مدیر و کاربر در تمام قسمت ها ممنوع می باشد.

 

 

6.16 معرفی سایت های سودجو و کلاه بردار در انجمن ممنوع می باشد و تاپیک هایی که در رابطه با اینگونه مسائل باشد حذف خواهند شد!

 

 

6.17 مطرح کردن بحثهای قومیتی ، سیاسی یا مذهبی در سایت ، به هر شکل ( امضاء ، آواتار ، ارسال ، وبلاگ ، چت باکس ، آپلود سنتر و ... ) ممنوع میباشد

 

 

6.18 بحث ها و منازعات و مشکلات شخصی خود را در بیرون از انجمن حل کنید.

 

 

6.19 در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر یا مدیر ، در صورت تمايل آدرس تاپيک را براي مديران ارشد ارسال نمائيد تا سريعا به موضوع رسيدگي شود !

 

 

6.20 چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران سایت است. کاربران میتوانند توسط گزارش پست خلاف و پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.

 

 

6.21 مطرح کردن سوال در چت باکس و پیام خصوصی اکیدا ممنوع برای سوالات تخصصی در بخش مربوطه تاپیک بزنید در صورت تکرار دسترسی کاربر به چت باکس و پیام خصوصی محدود خواهد شد.

 

 

با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم, به اميد ساعات خوش در هنگام فعاليت در انجمن هکر های ایران براي شما.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • 4 ماه بعد...

6.21 مطرح کردن سوال در چت باکس و پیام خصوصی اکیدا ممنوع برای سوالات تخصصی در بخش مربوطه تاپیک بزنید در صورت تکرار دسترسی کاربر به چت باکس و پیام خصوصی محدود خواهد شد.

 

به روز شد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

Fluid Width

Switch between fixed or fluid width

Sidebar Hide ON/OFF

You can hide or unhide your sidebar whenever you want.

Index Customizer

R
L

Sidebar Position

You can choose the position of sidebar, left or right / [ L ] for left, [ R ] for right.

2
3

Subforum Columns

You can choose how many columns to display your subforums

Y
N

Hide/Unhide Back To Top Button

Chose between display block and none [ Y = Show / N = Hide ]

Color Picker

Background Picker

Template Style Picker

Save
×
×
  • ایجاد مورد جدید...