Jump to content
سایت با سیستم جدید رونمایی شد همزمان فعالیت سایت از سر گرفته شد...

اخباربا 2 بازی بسیار زیبا و هیجان انگیز سیستم عامل اندروید آشنا شوید


khosrobomb
 Share

Recommended Posts

دانلود بازی های اکشن موبایلی یکی از جذاب ترین چالش های کاربران گوشی های اندرویدی محسوب می شود. این بازی های گرافیکی در استور رسمی گوگل طرفداران بسیار زیادی دارند و برای کاربرانی که دسترسی یه اینترنت دارند یک سرگرمی بسیار خوب محسوب می شود حال قصد داریم به بررسی دو عنوان بسیار زیبا بپردازیم:[h=4]بازی VAINGLORY[/h]دانلود بازی های اکشن موبایلی Vainglory یکی از برترین بازی های اندرویدی محسوب می شود که توسط استودیوی super evilmegacorp توسعه پیدا کرده و توانسته امتیاز های بسیار خوبی را به دست آورد. در این بازی بسیار زیبا می تواند یک مبارزه بسیار زیبا را تجربه کنید.در این بازی شما در نقش شخصیت هایی قرار می گیرید که دارای سلاح های سنگین جذابی است و در این بازی می توانید تمامی دشمنان را از بین ببرید و ساعت ها خود را سرگرم کنید.در این بازی بسیار زیبا رویارویی با طیف گسترده ای از دشمنان با قدرت های خاص و انواع حالت های مختلف برای مشغول شدن و بازی کردن را برای کاربران به همراه می آورد و می تواند ساعت ها کاربران را سرگرم کند. این بازی گرافیکی صدا گذاری بسیار زیبا نیز دارد. این بازی بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران استور رسمی گوگل دریافت شده است.

لینک دانلود بازی های اکشن موبایلی Vainglory از استور رسمی گوگل13.jpg

[h=4]بازی ZOMBIE COMBAT SIMULATOR[/h]14.jpg

این بازی بسیار زیبا تقریبا شبیه سازی بازی های جنگی محسوب می شود که توسط استودیوی AirBlade Studio توسعه پیدا کرده است. این بازی بسیار زیبا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و یکی از زیبا ترین بازی ها از دید سوم شخص محسوب می شود، در حالت ویرایشگر شما قادرید موقعیت نیروهای جنگی، سلاح های ان ها، میزان مقاومت شان در برابر صدمات وارده، میزان سلامتی، سرعت حرکت و موقعیت زامبی ها و نوع رفتار آن ها که توسط هوش مصنوعی بازی کنترل می شوند را تعیین کنید. این بازی بسیار زیبا نمرات فوق العاده ای را دریافت کرده و هزاران بار نیز توسط کاربران دریافت شده است. لینک دانلود بازی های اکشن موبایلی Zombie Combat Simulator از استور رسمی گوگل15.jpg

با توجه به گرافیک بالای این بازی های موبایلی پیشنهاد می کنیم که اگر علاقه من به دانلود بازی های اکشن موبایلی هستید این دو عنوان بسیار زیبا را از دست ندهید. این دو عنوان در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی را در کنار خود دارد و شرایط جالبی را برای کاربران رقم زده اند.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...